+

Шановні користувачі! Сайт знаходиться у стадії доопрацювання! Приносимо вибачення за тимчасові незручності та можливі помилки сайту!

Новини

Назад до списку новин

«Неформальна зустріч з керівницею “Українського розмовного клубу” Мар’яною Вольською»

Пані та панове!

Всі ми знаємо про красу та мелодійність нашої рідної, солов’їної, української мови!

Та чи знаємо ми її досконально? Чи можемо ми вільно спілкуватися українською?

Ці питання є як ніколи актуальними сьогодні, адже українська мова – це серце нації, а нація має своє обличчя, свій характер,свою культуру, мораль, честь і гідність, свої святощі, своє минуле, теперішнє й майбутнє.

Саме тому GC HUB вирішив запросити в гості чаруючу жінку, колишню львів’янку, засновницю та керівницю «Українського розмовного клубу» на Луганщині – Мар’яну Вольську.

Український розмовний клуб – це вільний простір, де Мар’яна двічі на тиждень збирає кількадесят жителів Сєвєродонецька, щоби попрактикувати з ними «солов’їну» та познайомити місцевих з українською культурою.

Цього разу поспілкуватися з Мар’яною пощастило нашим хабовцям! І, навіть, ті кому українська дається не просто, дуже старанно намагалися заговорити з дівчиною на спільній рідній мові!

Мар’яна розповідала дуже багато цікавенького про діяльність клубу  і слухати її було – одне задоволення! Адже наша мова співуча та ніжна, а чути її від справжньої української красуні – подвійна насолода!

Тож пам’ятаймо, що українська – це круто, українська – це модно!

Захід відбувся в рамках проєкту USAID “Демократичне врядування у Східній Україні”.

Назад до списку новин

Читайте також

«Увага! Важлива новина!»

Всім привіт! Маємо важливу новину для усіх наших друзів, підписників, відвідувачів. Вчора, 21 квітня, під час засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішено призупинити планування та проведення масових заходів в приміщеннях закладів культури до 11 травня 2021 року. Тож переходимо в онлайн режим. Перелік онлайн-заходів ми обов’язково в найближчий час опублікуємо....

детальніше

«Зустріч з Кирилом Лашко»

Йдеш ти такий… потрібно тобі зайти до бібліотеки книжечку взяти, щоб мозок свій прокачати… заходиш… а тут тааааакеееее… Мало того, що купа народу… всі у спортивній формі… безліч молодих, спортивних, підтягнутих… так ще й у боксерських рукавицях… начебто деруться, або змагаються… не зрозуміло… І такий: «Я точно завітав до бібліотеки?!» А ми тобі: «Так! Не...

детальніше

«Неформальна зустріч з Костянтином Жалдаковим»

Відомий американський мільярдер Уоррен Баффер якось порадив : знайти собі «героїв», тобто людей, які мають ті якості, які ти хочеш розвинути в собі, оточити себе ними, дивитися на них, вчитися у них та діяти! Та згодом ти побачиш власні зміни! Ти почнеш розвиватися та рухатися вперед! Саме до цієї поради і прислухаються наші  хабовці, і...

детальніше

«Неформальна зустріч з керівницею “Українського розмовного клубу” Мар’яною Вольською»

Пані та панове! Всі ми знаємо про красу та мелодійність нашої рідної, солов’їної, української мови! Та чи знаємо ми її досконально? Чи можемо ми вільно спілкуватися українською? Ці питання є як ніколи актуальними сьогодні, адже українська мова – це серце нації, а нація має своє обличчя, свій характер,свою культуру, мораль, честь і гідність, свої святощі,...

детальніше

Підпишиться на анонси наших івентів