+

Шановні користувачі! Сайт знаходиться у стадії доопрацювання! Приносимо вибачення за тимчасові незручності та можливі помилки сайту!

Новини

Назад до списку новин

«Онлайн-заходи в My Fox Hub»

“My Fox Hub” – перейшов в онлайн-режим.

В нашому BIBLIO HUB відбулись змагання з настільних ігор, цього разу – інтелектуальних. Під час карантинних обмежень нас не зупинити, тому розіграш шахових партій проходив онлайн.

Нагадаємо, що цей вид спорту розвиває логічне та стратегічне мислення, формує волю до перемоги, покращує пам’ять. Вміння концентруватися ще допомагає запобігти низці хвороб головного мозку, зокрема, хворобі Альцгеймера.

А GC HUB запросив своїх відвідувачів на онлайн – зустріч з практичним психологом Ольгою Морозовою. Під час зустрічі обговорювалось багато цікавого про діяльність психологів в нашій країні. А також у формі діалогу молодь запросили до дискусії з питань взаємопорозуміння дітей і дорослих, відношення дорослих до підліткової агресії, проблеми підліткових труднощів та інших питань, які цікавлять дітей та їх батьків.

FREEDOMHUB створив онлайн-виставку робіт учасників фото-гуртка Pixel. Віртуальна презентація зібрала поціновувачів фотографії та краєвидів міста.

Не припиняємо переконуватись, що мережа молодіжних хабів “My Fox Hub” – це місця унікальних розваг, простори особистісного розвитку та неформального відпочинку.

Назад до списку новин

Читайте також

«Онлайн-заходи в My Fox Hub»

“My Fox Hub” – перейшов в онлайн-режим. В нашому BIBLIO HUB відбулись змагання з настільних ігор, цього разу – інтелектуальних. Під час карантинних обмежень нас не зупинити, тому розіграш шахових партій проходив онлайн. Нагадаємо, що цей вид спорту розвиває логічне та стратегічне мислення, формує волю до перемоги, покращує пам’ять. Вміння концентруватися ще допомагає запобігти низці...

детальніше

«Увага! Важлива новина!»

Всім привіт! Маємо важливу новину для усіх наших друзів, підписників, відвідувачів. Вчора, 21 квітня, під час засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішено призупинити планування та проведення масових заходів в приміщеннях закладів культури до 11 травня 2021 року. Тож переходимо в онлайн режим. Перелік онлайн-заходів ми обов’язково в найближчий час опублікуємо....

детальніше

«Зустріч з Кирилом Лашко»

Йдеш ти такий… потрібно тобі зайти до бібліотеки книжечку взяти, щоб мозок свій прокачати… заходиш… а тут тааааакеееее… Мало того, що купа народу… всі у спортивній формі… безліч молодих, спортивних, підтягнутих… так ще й у боксерських рукавицях… начебто деруться, або змагаються… не зрозуміло… І такий: «Я точно завітав до бібліотеки?!» А ми тобі: «Так! Не...

детальніше

«Неформальна зустріч з Костянтином Жалдаковим»

Відомий американський мільярдер Уоррен Баффер якось порадив : знайти собі «героїв», тобто людей, які мають ті якості, які ти хочеш розвинути в собі, оточити себе ними, дивитися на них, вчитися у них та діяти! Та згодом ти побачиш власні зміни! Ти почнеш розвиватися та рухатися вперед! Саме до цієї поради і прислухаються наші  хабовці, і...

детальніше

Підпишиться на анонси наших івентів