+

Шановні користувачі! Сайт знаходиться у стадії доопрацювання! Приносимо вибачення за тимчасові незручності та можливі помилки сайту!

Новини

Назад до списку новин

«Онлайн-зустріч з надзвичайною людиною Доржем Бату»

«А ваша Галя балувана?» – це було заключне питання зустрічі з надзвичайною людиною Доржем Бату Dorje Batuu  – українським письменником бурятсько-монгольського походження, справжнє ім’я якого Андрій Васильєв.
Дорж мешкає в США, тож в його “онлайнові дверцята ми постукали” о 8 ранку за їхнім часом. Не зважаючи на ранній час, він радо спілкувався з гостями нашого BIBLIO HUB.
У минулому журналіст, з 2013 року працює оператором корекції траєкторій, спочатку в Центрі керування польотами NASA з 2020 року — в засекреченій структурі. Тому про роботу ні слова!
Ми засипали його усілякими питаннячками, типу: як ви стали писати книги, де шукаєте натхнення, чи знають на роботі чим ви займаєтесь у вільний час, як ви оселилися в США, яку віру сповідуєте, скільки мов знаєте, які ваші улюблені страви з української та американської кухні, які ваші творчі плани, як ви пережили карантин, яких маєте домашніх тварин та як їх звуть?  Дорж має двох песиків і, уявляєте, одного з яких звуть Гейлі, але в його родині вирішили яка ж то Гейлі, якщо вона Галя і вона таки балувана!
В родині Доржа шанують українські традиції, хоча він є буддистом, але Андрію подобається свято Великодня та традиція розписувати писанки, чим він із задоволенням займається разом з рідними.
Дуже тепла зустріч вийшла! Дорж мріє коли-небудь відвідати Лисичанськ, тож чекаємо його із нетерпінням на гостину!

Назад до списку новин

Читайте також

«Онлайн-заходи в My Fox Hub»

“My Fox Hub” – перейшов в онлайн-режим. В нашому BIBLIO HUB відбулись змагання з настільних ігор, цього разу – інтелектуальних. Під час карантинних обмежень нас не зупинити, тому розіграш шахових партій проходив онлайн. Нагадаємо, що цей вид спорту розвиває логічне та стратегічне мислення, формує волю до перемоги, покращує пам’ять. Вміння концентруватися ще допомагає запобігти низці...

детальніше

«Увага! Важлива новина!»

Всім привіт! Маємо важливу новину для усіх наших друзів, підписників, відвідувачів. Вчора, 21 квітня, під час засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішено призупинити планування та проведення масових заходів в приміщеннях закладів культури до 11 травня 2021 року. Тож переходимо в онлайн режим. Перелік онлайн-заходів ми обов’язково в найближчий час опублікуємо....

детальніше

«Зустріч з Кирилом Лашко»

Йдеш ти такий… потрібно тобі зайти до бібліотеки книжечку взяти, щоб мозок свій прокачати… заходиш… а тут тааааакеееее… Мало того, що купа народу… всі у спортивній формі… безліч молодих, спортивних, підтягнутих… так ще й у боксерських рукавицях… начебто деруться, або змагаються… не зрозуміло… І такий: «Я точно завітав до бібліотеки?!» А ми тобі: «Так! Не...

детальніше

«Неформальна зустріч з Костянтином Жалдаковим»

Відомий американський мільярдер Уоррен Баффер якось порадив : знайти собі «героїв», тобто людей, які мають ті якості, які ти хочеш розвинути в собі, оточити себе ними, дивитися на них, вчитися у них та діяти! Та згодом ти побачиш власні зміни! Ти почнеш розвиватися та рухатися вперед! Саме до цієї поради і прислухаються наші  хабовці, і...

детальніше

Підпишиться на анонси наших івентів