+

Шановні користувачі! Сайт знаходиться у стадії доопрацювання! Приносимо вибачення за тимчасові незручності та можливі помилки сайту!

Події

Назад до списку подій

«Відкриття молодіжної платформи «Biblio Hub»»

В Лисичанську за підтримки USAID відкриють мережу молодіжних платформ
13 лютого у м. Лисичанськ відбудеться відкриття трьох молодіжних платформ «МІЙ FOX HUB». Перший – BIBLIOHUB, - буде працювати на базі центральної бібліотеки Лисичанської централізованої бібліотечної системи. В Палацi культури ім. Володимира Сосюри створять iнший - FREEDOMHUB, а міський Палац культури стане домом для GENERATION CENTRHUB.
В молодіжних платформах створено коворкінг та лаунж-зони з сучасним обладнанням та зручними меблями, ігрові зони з аерохокеєм, столиком для пісочної анімації, пазлами. Для любителів моделювання працюватиме клуб робототехніки з вiдповiдними наборами та 3D принтерами. Дві молодіжні платформи у центральній бібліотеці та ПК ім. Володимира Сосюри мають медіа-зони, оснащені сучасним медіа-обладнанням для ведення блогів, створення соціальних відео та новин, проведення інтерв’ю та створення власного каналу на YouTube про життя молоді у Лисичанську. Всi три платформи обʼєднані в єдиний вебсайт - myfoxhub.in.ua.
Нове обладнання молодіжних платформ та власний веб-сайт створенi за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» в партнерстві з Лисичанською військово-цивільною адміністрацією, яка надала приміщення та забезпечила їх сучасний ремонт.
У вiдкриттi вiзьмуть участь Ольга Венгер, перша заступниця керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ, Аліна Адамчук, начальник управління культури, національностей, релігії та туризму, Людмила Ткаченко, начальник відділу культури ВЦА м. Лисичанська, громадськiсть та молодь міста.
Назад до списку подій
Зал «Biblio Hub» 13.02.2021 13:00-14:00

Організатор

Центр общественного взаимодействия
Зареєструватися

Підпишиться на анонси наших івентів