+

Шановні користувачі! Сайт знаходиться у стадії доопрацювання! Приносимо вибачення за тимчасові незручності та можливі помилки сайту!

Гуртки

Назад до списку гуртків

«3D Club»

Про наш 3D Club.

Сьогодні майже всі чули про 3-D моделювання та пристрої, які для цього використовують. А чи Ви вже пробували самі щось змоделювати та виробити? Ні? Тоді Вам саме до нас. Наші тренери за допомогою 3-D принтерів та ручок допоможуть втілити усі ваші творчі фантазії.

Тож що таке – 3D-ручки? Ручки призначені для створення швидких тривимірних скетчів будь-якої ідеї! Процес малювання об`ємних предметів захоплює не тільки дітей, а й дорослих. 3D- малюнки створюються в повітрі, а не на папері. Достатньо лише уявити предмет який ви хотіли б створити і намалювати його. Це може бути будинок, квітка, собака, палац, окуляри, машинка, настільна лампа, двигун, людина – все що завгодно!

А для чого потрібен 3D-принтер? За допомогою цього пристрою можна надрукувати майже будь-яку дрібницю з пластику. Наприклад, частинки зламаних деталей до побутової техніки, меблів або ж господарських речей, невелику іграшку, елемент декору з простим дизайном, чи з супер складним та багатьма рухомими елементами і в декількох кольорах. Одним словом, все обмежується лише вашою фантазією.

Вражені? Тоді чекаємо на Вас у нашому 3D Club!

Назад до списку гуртків

Графік роботи

Biblio Hub:

Щоп’ятниці
з 15.00 до 16.00

Generation Center Hub:

Щосереди
з 16.00 до 17.00

Щоп’ятниці
з 16.00 до 17.00

Щонеділі
з 13.00 до 14.00

Freedom Hub:

Щопонеділка
з 18.00 до 19.00

Підпишиться на анонси наших івентів